Željka Radovanović

dr Željka Radovanović

docent | Građevinski fakultet

Željka Radovanović, rođena Kovijanić, rođena je 1966. godine u Titogradu, gdje je završila osnovnu i srednju školu – gimnaziju „Slobodan Škerović“, smjer fizika – pomoćni istraživač u fizici. Diplomirala je na Konstruktivnom odsjeku Građevinskog fakulteta Univerziteta „Veljko Vlahović“ u Titogradu 1989. godine, sa diplomskim radom pod nazivom „Idejni projekat drumskog mosta preko rijeke Morače“.   Nakon diplomiranja, od 1990. do 1992. godine, radila je u preduzeću „Lovćeninvest“, kao...

Jedinica Program Tip Sem. Predmet P x GP V x GV L x GL

2017SCI, SCIE, SSCI, A&HCI
Sinđić-Grebović R., Radovanović Ž.Innovation of parameter αcc for design resistance of high-strength concrete columnsTechnical Gazette
2008SCI, SCIE, SSCI, A&HCI
Radovanović Ž., Ulićević M.Djelovanje temperature u mostovima sandučastog poprečnog presjekaGrađevinar, Časopis Hrvatskog saveza građevinskih inženjera