Tanja Vojinović

dr sci.pharm Tanja Vojinović

docent | Medicinski fakultet

Tanja Vojinović završila je integrisane akademske studije 2012. godine na Farmaceutskom fakultetu u Podgorici  i stekla zvanje Dr pharm. Stručni ispit je položila 2013. godine i stekla licencu za rad farmaceuta izdate od strane Farmaceutske komore Crne Gore. Doktorirala je 2019. godine na Farmaceutskom fakultetu Univerziteta u Sarajevu i stekla zvanje doktor farmaceutskih nauka. Član je Farmaceutske komore Crne Gore. Član je komisije za ispitivanje stručnog ispita za farmaceute, Ministarstva zdravlja Crne Gore. Predstavnik je Crne...

Jedinica Program Tip Sem. Predmet P x GP V x GV L x GL
MEDFARMACIJAOsnovne10ZAVRŠNI RAD0 x 00 x 00 x 0
MEDFARMACIJAOsnovne9FARMACEUTSKA PRAKSA3 x 10 x 00 x 0
MEDFARMACIJAOsnovne6FARMACEUTSKA TEHNOLOGIJA I3 x 10 x 00 x 0
MEDFARMACIJAOsnovne7FARMACEUTSKA TEHNOLOGIJA II3 x 10 x 00 x 0
MEDFARMACIJAOsnovne8FARMACEUTSKA TEHNOLOGIJA III2 x 10 x 00 x 0
MEDFARMACIJAOsnovne8FARMAKOKINETIKA3 x 10 x 00 x 0
MEDFARMACIJAOsnovne8BIOFARMACIJA1 x 10 x 00 x 0
MEDFARMACIJAOsnovne8BIOFARMACIJA SA FARMAKOKINETIKOM4 x 10 x 00 x 0

2018SCI, SCIE, SSCI, A&HCI
Vojinović T, Medarević D, Vranić E, Potpara Z, Krstić M, Djuriš J, Ibrić S.Development of ternary solid dispersions with hydrophilic polymer and surface adsorbent for improving dissolution rate of carbamazepineSaudi Pharmaceutical Journal
2017SCI, SCIE, SSCI, A&HCI
Zorica Potpara, Snezana Pantovic, Natasa Duborija-Kovacevic, Vanja Tadic, Tanja Vojinovic, Nada MarstijepovicThe Properties of the Ulcinj Peloid make it Unique Biochemical Laboratory Required for the Treatment of Problematic Skin and Health CareNatural Product Communications