Đurđica Perović

dr Đurđica Perović

vanredni profesor | Fakultet za turizam i hotelijerstvo

Prof. dr Đurđica Perović   Doktor nauka u oblasti turizma Univerzitet u Novom Sadu, Prirodno matematički fakultet, Novi sad Teza: „Stanje i pravci razvoja turizma crnogorskog primorja u funkciji uspješnog tržišnog nastupa“   Magistar turizma Univerzitet u Novom Sadu – Prirodno matematički fakultet, Novi Sad Teza: „Komparativne prednosti etnosocijalnih i drugih vrijednosti kulturnog nasljeđa Paštrovske oblasti u funkciji uspješnijeg turističkog...

2019SCOPUS
Markus, Z., Perovic, D., Pekovic, S., Popovic, S.Assessing Tourist Revisit Intention through the Sports and Recreational Services OfferedBusiness Systems Research
2018SCOPUS
Tatjana Stanovčić, Sanja Peković, Jovana Vukčević, Đurđica PerovićGoing Entrepreneurial: Agro-tourism and Rural Development in Northern MontenegroBusiness Systems Research