Radmila Gagić

mr Radmila Gagić

saradnik u nastavi | Pomorski fakultet Kotor

Rođena je 17. aprila 1990. godine u Kotoru, gdje je završila osnovnu i srednju školu. Pomorski Fakultet u Kotoru, smjer Pomorske nauke, završila je 2011. godine sa prosječnom ocjenom 9.77. 2010. godine učestvuje u evropskom programu mobilnosti studenata „Trans-regional cooperation in maritime, transport and sustainable development“ u okviru koga odlazi na jedomjesečne studije na Nacionalni pomorski univerzitet u Odesi (Ukrajina). Kao student osnovnih studija, primila je brojne nagrade, uključujući nagradu Univerziteta Crne Gore...

2016SCI, SCIE, SSCI, A&HCI
Nikolic Danilo, Marstijepović Nada, Cvrk Sead, Gagic Radmila, Filipovic IvanEvaluation of pollutant emissions from two-stroke marine diesel engine fueled with biodiesel produced from various waste oils and diesel blendsBrodogradnja/Shipbuilding: Theory and Practice of Naval Architecture, Marine Engineering and Ocean Engineering